WSDL Docs (4.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
