WSDL Docs (4.0.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Style
hu: Stílus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Input
hu: Bemenet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Output
hu: Kimenet

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
