WSDL Docs (4.0.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
