WSDL Docs (4.0.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Style
ka: სტილი

en: - All -
ka: - ყველა -
