WSDL Docs (4.0.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет
