WSDL Docs (4.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە
