WSDL Docs (4.0.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Style
ps: ډول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
