WSDL Docs (4.0.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Style
te: శైలి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
