WSDL Docs (4.0.1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Input
vi: Đầu vào

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Output
vi: Đầu ra

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính

en: document
vi: tài liệu
