WSDL Docs (4.0.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
