WSDL Docs (4.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
