WSDL Docs (4.0.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Style
ar: نمط

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
