WSDL Docs (4.0.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Style
az: Stil

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset
