WSDL Docs (4.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
