WSDL Docs (4.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
