WSDL Docs (4.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত
