WSDL Docs (4.0.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Style
bs: Stil

en: Apply
bs: Primjeni
