WSDL Docs (4.0.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Style
ca: Estil

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Output
ca: Sortida

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
