WSDL Docs (4.0.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Body
cs: Text

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Name
cs: Jméno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Style
cs: Styl

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
