WSDL Docs (4.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Style
da: Typografi

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: document
da: dokument
