WSDL Docs (4.0.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
