WSDL Docs (4.0.1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Documentation
es: Documentación

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Style
es: Estilo

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Output
es: Salida

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
