WSDL Docs (4.0.1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Style
et: Stiil

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
