WSDL Docs (4.0.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Style
eu: Estiloa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
