WSDL Docs (4.0.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Style
fi: Tyyli

en: Apply
fi: Käytä

en: Output
fi: Tuloste

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
