WSDL Docs (4.0.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
