WSDL Docs (4.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Input
fr: Entrée

en: Offset
fr: Décalage

en: Output
fr: Sortie

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
