WSDL Docs (4.0.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Documentation
gl: Documentación

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Style
gl: Estilo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Output
gl: Saída

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
