WSDL Docs (4.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Style
he: סגנון

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
