WSDL Docs (4.0.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Style
hi: अंदाज

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
