WSDL Docs (4.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Style
hr: Stil

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
