WSDL Docs (4.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
