WSDL Docs (4.0.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Body
id: Isi

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Style
id: Gaya

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
