WSDL Docs (4.0.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Style
is: Stíll

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
