WSDL Docs (4.0.1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Style
it: Stile

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Output
it: In uscita

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
