WSDL Docs (4.0.1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Style
ja: スタイル

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Output
ja: 出力

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
