WSDL Docs (4.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Body
km: តួ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ
