WSDL Docs (4.0.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Input
kn: ಆದಾನ

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್
