WSDL Docs (4.0.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Style
lt: Stilius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
