WSDL Docs (4.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy
