WSDL Docs (4.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്
