WSDL Docs (4.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
