WSDL Docs (4.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
