WSDL Docs (4.0.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Style
nl: Stijl

en: Apply
nl: Toepassen

en: Input
nl: Invoer

en: Output
nl: Uitvoer

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
