WSDL Docs (4.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Style
oc: Estil

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
