WSDL Docs (4.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
