WSDL Docs (4.0.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Style
pl: Styl

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
