WSDL Docs (4.0.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Style
ro: Stil

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
