WSDL Docs (4.0.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Documentation
ru: Документация

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Style
ru: Стиль

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Output
ru: Вывод

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
