WSDL Docs (4.0.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Body
sk: Text

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Name
sk: Názov

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Style
sk: Štýl

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
